Plakaty w łazience? Tak!

Spotkałeś się kiedykolwiek z plakatami w łazience? Jeśli tak, zdajesz sobie sprawę, jak może to pięknie wyglądać. Jeśli nie, za chwilę przekonasz, że to faktycznie ma sens. Zwykle w łazience widujemy kafelki, lustro, ewentualnie kwiatki. Jednak nie musimy się do tego ograniczać. Plakaty to designerskie i ciekawe elementy urozmaicające Twoją ścianę.

W łazience sprawdzą się plakaty z motywami typograficznymi, a także te nawiązujące do relaksu i spokoju. To przestrzeń, w której wręcz pragniemy stworzyć klimat harmonii i poczuć się błogo, biorąc ciepłą kąpiel i odpoczywając po ciężkim dniu. Jednak pamiętaj, aby obrazy nie były w mocnych i kontrastowych barwach. Mogą one rozpraszać, a to nie do końca o to chodzi.

Dzięki obrazom na ścianie jesteśmy w stanie zmienić kształt oraz wielkość łazienki, a także nadać jej innych proporcji. Szczególnie w momencie, kiedy, zdecydujemy się na rozmieszczeniu kilku plakatów.

Chodzi o to, aby czuć się dobrze we własnej łazience. Możesz wykorzystać motywy z filmów czy popkultury, a także motywujące cytaty, a także te żartobliwe: „Pamiętaj opuścić klapę” albo „Zmyj swoje troski”. To ma być Twoja przestrzeń do relaksu, w której to Ty czujesz się dobrze, a kiedy nadejdzie ten moment, w którym znudzi Ci się kompozycja, zmienisz ją.

Czasami wystarczy jedno spojrzenie, aby Twoje samopoczucie poprawiło się, dlatego zadbaj o swoją przestrzeń w łazience, dopełniając ją plakatami w Twoim stylu.

Share your thoughts