Wykorzystaj plakaty jako element dekoracyjny w swoim domu

Jesteś w trakcie urządzania swojego mieszkania, poszukując stylowych dodatków? Ciekawym rozwiązaniem, niezajmującym dużo miejsca są plakaty! Możesz umieścić je na ścianie, czy postawić na komodzie. Jedyne co Cię ogranicza to Twoja wyobraźnia. Dzięki obrazom wprowadzisz do swojego wnętrza unikatowy klimat.

Pierwsza rada – trzymaj się maksymalnie czterech, różnych kolorów we wnętrzu. Jeśli będzie ich więcej, może to nieco przytłaczać. Staraj się tak dobierać dodatki, aby utrzymać spójną kolorystkę. Jednak nie ograniczaj się, jeśli Tobie podoba się połączenie większej ilości kolorów. Droga wolna, wolnoć Tomku w swoim domku.

Interesującym miejscem do aranżacji plakatów może okazać się przedpokój. W tym miejscu goście widzą pierwszą część Twojego domu, dlatego warto zwrócić uwagę, na to jak się prezentuje. Wykorzystaj ścianę i ozdób ją plakatami w ramkach. W jakim stylu? To wszystko zależy od tego, jaka myśl przewodnia dominuje w Twoim domu. Do takiego plakatu, możesz dobrać ciekawą myśl, sentencję czy ulubiony cytat. Bardzo często marki oferują już gotowe kompozycje 2 szt., 3 szt. 5 szt. plakatów.

W przypadku korytarza czy schodów prowadzących na kolejne piętro jest podobna sytuacja. W tych miejscach możesz wykorzystać przestrzeń na ścianach. Nie zapominaj o nich. Bardzo często zostają one puste i stają się one po prostu nijakie. Do plakatów możesz dobrać także zdjęcia swojej rodziny bądź skupić się wyłącznie na własnych fotografiach.

Powodzenia!

Share your thoughts