1. Podstawa prawna

  Niniejsza Polityka Prywatności jest zgodna z przepisami wynikającymi z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w skrócie RODO.

 2. Administrator danych osobowych

  Właścicielem witryny znajdującej się pod adresem www.posteran.com oraz Administratorem Państwa danych osobowych jest ANTON Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Smoleńska 53/2, 85-871 Bydgoszcz, e-mail: weare@anton.com.pl, tel. +48 575 601 504, KRS: 0000927198.

 3. Cel zbierania danych osobowych

  Przetwarzanie Państwa danych osobowych odbywa się na podstawie art. 6 RODO, w celu przetwarzania zamówień Internetowych oraz w celach marketingowych. Administrator danych osobowych powołuje się na prawnie uzasadniony interes, którym jest przetwarzanie zamówień online dokonanych za pośrednictwem strony Internetowej www.posteran.com oraz analiza odwiedzin użytkowników na stronie Internetowej znajdującej się pod adresem www.posteran.com

 4. Narzędzia analityczne w których wykorzystujemy dane osobowe

  Korzystając ze strony Internetowej znajdującej się pod adresem www.posteran.com zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez ANTON Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Smoleńska 53/2, 85-871 Bydgoszcz w celu marketingowym, także w celu przetwarzania zamówień Internetowych i obsługi płatności Internetowych (w przypadku zakupów online dokonanych za pośrednictwem strony Internetowej www.posteran.com). Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne a podstawą ich przetwarzania jest moja zgoda. Odbiorcami danych są ANTON Sp. z o.o., Google Analytics, Facebook, PayU S.A.

 5. Czas przetwarzania danych osobowych

  Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres pół roku do czasu wykorzystania możliwości marketingowych i analizy danych potrzebnych do prowadzenia działalności gospodarczej lub do odwołania zgodny na przetwarzanie danych osobowych.

 6. Prawa użytkownika

  Jako użytkownik korzystający ze strony Internetowej znajdującej się pod adresem www.posteran.com posiadasz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Dane są wykorzystywane do profilowania marketingu za pomocą narzędzi Google Analytics, Facebook, Hotjar, także w celu przetwarzania zamówień Internetowych i obsługi płatności Internetowych (w przypadku zakupów online dokonanych za pośrednictwem strony Internetowej www.posteran.com). W sytuacji wniesienia sprzeciwu wobec profilowania – prosimy skorzystać z ustawień swojej przeglądarki.

📣 TYLKO DO 12/04 - PLAKATY Z RABATEM DO 50% & RAMKI Z RABATEM DO 40% 📣